داخلی صفحه البرز خبر
 
جانبازان نمونه‌های بزرگ شجاعت و فداکاری در جامعه هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۸
معاون بهداشت و درمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: جانبازان نمونه‌های بزرگ شجاعت و فداکاری در جامعه هستند.
جانبازان نمونه‌های بزرگ شجاعت و فداکاری در جامعه هستند
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز محمد کریمی معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، امام‌جمعه کمال شهر، سید محمد حسینی رئیس بنیاد منطقه یک کرج با جانباز هفتاد درصد مردانی دیدار و از وی عیادت به عمل آوردند.
محمد کریمیم در این دیدار با آرزوی سلامتی برای ایثارگران  و تبریک عید سعید فطر جانبازان را نمونه‌های بزرگ شجاعت و فداکاری در جامعه دانست و اظهار داشت: جانبازان امروز به‌عنوان سرمایه‌های انقلاب، الگوی نسل جوان هستند.
معاون بهداشت و درمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه با تأکید بر اینکه امروز جانبازان همچون گذشته نقش مهم و پررنگی  در جامعه دارند، گفت: جانبازان سمبل‌های ایثارگری هستند و مهم‌ترین رسالت امروز آنان ترویج فرهنگ ایثارگری در جامعه است.
وی افزود: اگر روحیه ایثارگری و ازخودگذشتگی در جامعه کمرنگ شود، نفوذ دشمنان و توطئه بیشتر آنها علیه نظام و انقلاب بیشتر خواهد شد، با حفظ این روحیه می‌توان به قله‌های رفیع سعادت و خوشبختی در عرصه‌های مختلف رسید.
 
کد خبر 99/78
انتهای پیام/
کد مطلب: 337622
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور