داخلی صفحه ایلام خبر
 
جلسه کمیته فنی بنیاد ایلام برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۵
جلسه کمیته فنی بنیاد ایلام با محوریت برنامه ریزی احداث ۴۰۰ واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی و جهت جامعه معزز ایثارگری ایلام برگزار شد.
جلسه کمیته فنی بنیاد ایلام برگزار شد
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ جلسه کمیته فنی بنیاد ایلام روز سه شنبه ۶ خردادماه، به ریاست اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و با محوریت برنامه ریزی احداث ۴۰۰ واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی و جهت جامعه معزز ایثارگری ایلام برگزار شد.
تولیده در این جلسه با تاکید بر لزوم تشکیل هیئت امنا و تعاونی متشکل از جمعی از ایثارگران استان، افزود: این اقدام یک حرکت بینظیر در استان است، از این رو باید به نحوی انجام شود که حجم بسیاری از مشکلات جامعه ایثارگری در حوزه مسکن را مرتفع نماید.
وی با اشاره به برخی اقدامات انجام شده در جهت رفع مشکلات خانواده های معظم شهدا و ایثارگران استان ایلام، افزود: در حال حاضر پیگیری های بسیاری برای رفع مشکلات جامعه ایثارگری انجام شده است، چرا بسیاری از ایثارگران هستند که تا کنون نتوانسته اند از حق و حقوق خود استفاده کنند و اکنون ما در تلاش هستیم که در جهت رفع مشکلات این قشر عزیز نهایت همت خود را بکار گیریم.
مدیرکل بنیاد ایلام خدمت به جامعه ایثارگری را ارزشمند برشمرد و گفت: باید تمام توان خود را در خدمت به جامعه ایثارگری بکار گیریم و از همه ظرفیت های موجود استفاده نماییم و در این صورت قطعاً در مقابل شهدا سربلند و روسفید خواهیم بود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 337623
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور