وحدت و روحیه مقاومت، باعث پیروزی در عملیات بیت المقدس شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۲
مدیرکل بنیاد ایلام بیان کرد: روحیه مقاومت و وحدتی که میان رزمندگان در جهت آزادسازی خرمشهر شکل گرفت، دلیل غلبه بر دشمن در عملیات بیت المقدس بود که این پیروزی روحیه مضاعفی به نیروهای مسلح داد.
وحدت و روحیه مقاومت، باعث پیروزی در عملیات بیت المقدس شد
 
به گزارش «ایثار»، اسدالله تولیده روز شنبه ۳ خردادماه، در دیدار با خانواده‌های شهیدان والامقام «احمد فتاحی پور»، «مهدی آدینه شوهانی» و همچنین جانبازان گرانقدر «مصطفی صفاری» و «محمد بیانی»، با اشاره به آزادسازی خرمشهر در عملیات بیت المقدس، اظهار کرد: در دورانی که کشور در داخل با مشکلاتی روبرو بود و در جنگ نیز یکی از راهبردی ترین شهرهای ایران، بیش از ۱۹ ماه در اشغال دشمن متجاوز قرار داشت، عملیات بیت المقدس با هدف آزادسازی خرمشهر آغاز شد و در این شرایط شاید کمتر کسی برای رزمندگان اسلام احتمال پیروزی در این عملیات قائل بود.
مدیرکل بنیاد ایلام بیان کرد: روحیه مقاومت و وحدتی که میان رزمندگان در جهت آزادسازی خرمشهر شکل گرفت، دلیل غلبه بر دشمن در عملیات بیت المقدس بود که این پیروزی روحیه مضاعفی به نیروهای مسلح داد و از این رو می‌توان گفت آزادسازی خرمشهر نقطه عطف در دوران دفاع بود، چرا که تمام معادلات دشمن را بر هم ریخت.
شهیدان احمد فتاحی پور و مهدی آدینه شوهانی از شهدای استان ایلام در عملیات بیت المقدس بودند که در سال ۱۳۶۱ به فیض والای شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 337644
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور