داخلی صفحه گیلان خبر
 
با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان انجام شد:
آغاز عملیات ساخت پروژه المان شهدای گمنام مسکن مهر
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۴
عملیات ساخت پروژه المان شهدای گمنام مسکن مهر با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان و سایر مسئولان مرتبط آغاز شد.
 
به گزارش ایثار گیلان، شهردار رشت در مراسم ساخت المان شهدای مسکن مهر، ضمن پاسداشت روز آزاد سازی خرمشهر اظهار کرد: قرار است المانی به مناسبت حضور مهمان گرانقدری که با نام شهدای گمنام در این منطقه آرمیده اند،ساخته شود.
ناصر حاج محمدی گفت: این مهم،برای شهدای گمنام منطقه مسکن مهر و بوستان ملت رشت انجام می شود.
وی ضمن قدردانی از تلاش ها و پیگیری های اعضای شورای شهر رشت برای پروژه ساخت این یادمان ها افزود: نتیجه این پیگیری ها منجر به آغاز عملیات ساخت این پروژه شده است.
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر رشت نیز در این مراسم، از آغاز ساخت المان شهدای گمنام به عنوان یکی از پروژه های نیمه تمام سال گذشته یاد کرد و از همکاری مسئولان مرتبط در این امر قدردانی کرد.
فاطمه شیرزاد با بیان اینکه این پروژه به همت سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت انجام می شود ادامه داد: شهردار رشت این ماموریت خطیر را به فرزند شهیدی که امروز ریاست این سازمان را برعهده دارد گذاشته است.
وی تسریع بر اجرای پروژه را از این مسئول خواستار شد و تاکید کرد: عملیات ساخت پروژه المان شهدای گمنام باید تا پایان شهریورماه امسال به پایان برسد.
در این آیین علاوه بر شهردار رشت و دیگر مسئولان عرصه مدیریت شهری، پاکاری مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان نیز حضور داشتند.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 337678
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور