داخلی صفحه گیلان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان:
حمایت و الگوگیری از جامعه ایثارگری یکی از راههای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان صبح امروز مطابق همه روزهای سه شنبه،با حضور در مرکز ارتباطات و مرجعات بنیاد، با ایثارگران استان دیدار و به بررسی مشکلات آنان پرداخت.
 
به گزارش ایثار گیلان،عبداله پاکاری در حاشیه دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران عنوان کرد: خانواده شهدا در هشت سال دفاع مقدس حماسه‌آفرینی کردند و امروز هم مانند همان سال‌ها در تمامی عرصه‌های جهاد و ایثارگری حضوری فعال و موثر دارند.

وی با اشاره به این که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بدون تکریم ایثارگران ممکن نیست،گفت:اگر بخواهیم فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کنیم نیازمند این هستیم که جامعه ایثارگری خود را حمایت و از آنان الگوگیری کنیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان سرعت بخشیدن به کار،رفع موانع و مشکلات، ارایه خدمات بهینه و مطلوب به ایثارگران، پی گیری مسایل مختلف جامعه ایثارگران، اتخاذ روش ها و راه کارهای مناسب برای کاهش مشکلات و رضایتمندی جامعه هدف را از اهداف عمده ملاقات عمومی ها برشمرد.

شایان ذکر است این ملاقات‌ها به منظور تسهیل در پاسخگویی و خدمات رسانی هر چه بهتر به جامعه هدف، روزهای سه شنبه هر هفته در مرکز ارتباطات و مراجعات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان برگزار می گردد.

در این ملاقات عمومی،مشکلات ایثارگران از قبیل مشکلات درمانی، مسکن، خدمات رفاهی و اجتماعی، تحصیلی، اشتغال و … مورد بررسی قرار گرفت و در جهت رفع آن راه حل هایی از طرف مدیرکل بنیاد استان ارائه شد و مساعدت هایی در حد توان صورت گرفت.

گفتنی است معاون تعاون بنیاد،رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رشت و مسئول مرکز مراجعات و ارتباطات بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان نیز در برنامه دیدار عمومی، پاسخگوی درخواست های خانواده های عزیز شهدا و ایثارگران بودند.

"انتهای پیام"
کد مطلب: 337681
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور