جایگاه شهدا و ایثارگران نزد خداوند بسیار عظیم است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۴
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد گلستان عنوان کرد: مقام و جایگاه واقعی شهدا و ایثارگران نزد خداوند است و ما هر چه تلاش کنیم نمی‌توانیم متناسب با این جایگاه به ایشان خدمت‌رسانی کنیم.
جایگاه شهدا و ایثارگران نزد خداوند بسیار عظیم است
 
به گزارش «ایثار»، مهدی خسروی در ملاقات عمومی با جامعه ایثارگری استان، عنوان کرد: مقام و جایگاه واقعی شهدا و ایثارگران نزد خداوند بسیار عظیم است و ما هر چه تلاش کنیم نمی‌توانیم متناسب با این جایگاه به ایشان خدمت‌رسانی کنیم.
وی دیدار چهره به چهره با جامعه ایثارگری را در تسریع روند حل مشکلات بسیار مؤثر دانست و افزود: ایثارگران در دوران هشت سال دفاع مقدس در برابر دشمنان اسلام ایستادند و از ارزش‌ها و سرزمین اسلامی دفاع کردند و جان خویش را در طبق اخلاص قرار دادند و اکنون دهه‌ها است که با شرایط سخت جسمی با صبر و بردباری همچنان در پای ارزش‌های دوران دفاع مقدس ایستاده‌اند.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد گلستان با تأکید بر این که خانواده‌های شهدا مایه امیدواری مسئولان و پایداری آنان در خدمت به مردم و نظام اسلامی هستند، گفت: کسانی که دلداده نظام جمهوری اسلامی و این کشور هستند امروز هم بی‌تکلف و بی‌توقع مطالب خود را مطرح می‌کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 337689
 


 
 
خون شهدای هفتم تیر، پشتوانه حرکت و اقتدار
 

محبوب شهبازی؛ مشاور عالی و دستیار ویژه رییس بنیاد ...