داخلی صفحه گیلان خبر
 
همزمان با سوم خرداد
گلزار شهدای مسجد جعفری صومعه‌سرا گلباران شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۴
همزمان با سوم خرداد گلزار شهدای مسجد جعفری صومعه‌سرا گلباران شد.
 
به گزارش ایثار گیلان،همزمان با سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر،گلزار شهدای مسجد جعفری صومعه‌سرا با حضور مسئولان شهرستان گلباران شد.
در این مراسم ضمن قرائت قرآن کریم،مسئولان با حضور بر سر مزار شهدا با قرائت فاتحه و تقدیم شاخه‌های گل با آرمان‌های شهدا تجدید پیمان کرده و یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و به ویژه شهدای عملیات بیت المقدس را گرامی داشتند.
در این آیین «سیدجلال سیدمحمدی» با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: حماسه و فداکاری رزمندگان اسلام در عملیات غرور آفرین بیت‌المقدس مایه عزت و افتخار جمهوری اسلامی در برابر جهانیان شد.
فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه سوم خرداد یکی از رویدادهای بزرگ تاریخ کشور و نقطه عطف تاریخ انقلاب اسلامی است افزود:سوم خرداد یادآور استقامت و تجلی اراده ملت ایران است.
وی با اشاره به اینکه سوم خرداد نماد مقاومت،ایستادگی مقابل ظلم و دشمن است گفت:سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت را به عموم مردم ولایتمدار شهرستان صومعه‌سرا، به‌ویژه خانواده‌های معظم شهدا، رزمندگان، ایثارگران و جانبازان عزیز تبریک عرض کرده و توفیق روز‌افزون و عزت و سربلندی همگان را از خداوند منان مسئلت دارم.

انتهای پیام
کد مطلب: 337698
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور