ایثارگران مصداق بارز ایثار، گذشت و فداکاری هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۲
مدیرکل بنیاد مازندران با اشاره به اینکه ایثارگران مصداق بارز ایثار، گذشت و فداکاری هستند، گفت: امروز همه ما باید در قبال عزت، صبر، استقامت و پایداری پدران بزرگوار، مادران صبور، همسران مقاوم و فرزندان عزیز شهدا، جانبازان و آزادگان سرافراز، ادای تکلیف و دین کنیم.
ایثارگران مصداق بارز ایثار، گذشت و فداکاری هستند
 
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی سه شنبه ششم خرداد ماه پس از پاسخگویی تلفنی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران استان با بیان اینکه خدمت به ایثارگران بزرگترین نعمت است، اظهار داشت: قدرشناسی از ایثارگران باید به عنوان یک فرهنگ ناب و اصیل در جامعه فراگیر شود و تجلی پیدا کند.
وی با اشاره به اینکه ایثارگران مصداق بارز ایثار، گذشت و فداکاری هستند، گفت: امروز همه ما باید در قبال عزت، صبر، استقامت و پایداری پدران بزرگوار، مادران صبور، همسران مقاوم و فرزندان عزیز شهدا، جانبازان و آزادگان سرافراز، ادای تکلیف و دین کنیم.
وی با تأکید بر ضرورت حس مسئولیت پذیری در مقابل مشکلات ایثارگران، گفت: وظیفه شناسی، تسلط بر کار، بالا بردن قدرت پاسخگویی و ایجاد دلگرمی، موثرترین شیوه خدمت رسانی از سوی کارکنان بنیاد به خانواد‌ه‌های معزز شهدا و ایثارگران به شمار می‌رود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران تصریح کرد: بکارگیری نیروی انسانی کارآمد و روش‌های تأثیرگذار به منظور سهولت در امر خدمت رسانی، حفظ منزلت و کرامت انسانی، تکریم، رضایتمندی و حل مشکل مهمترین اولویت‌ها در بنیاد به شمار می‌روند.
انتهای پیام/   
کد مطلب: 337709
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور