داخلی صفحه البرز خبر
 
اهتمام بنیاد البرز به توسعه فعالیت‌های فرهنگی در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۶
معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: اهتمام خاص بنیاد البرز به توسعه فعالیت‌های فرهنگی در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
اهتمام بنیاد البرز به توسعه فعالیت‌های فرهنگی در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز امیرحسین دانش کهن با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گفت: اهتمام خاص بنیاد البرز به توسعه فعالیت‌های فرهنگی در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
وی افزود: باید باتدبیر، برنامه‌ریزی، همفکری و همدلی در جهت پیشبرد اهداف فرهنگی و عملی کردن برنامه‌های ترویجی در حوزه توسعه فرهنگ ایثار و شهادت کوشا باشیم.
معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه تصریح کرد: کادر سازی و آموزش تخصصی نیروهای جهادی برای انجام فعالیت‌های فرهنگی ازجمله ترویج فرهنگ ایثار شهادت ضروری و لازم است، لذا به‌منظور تربیت و پرورش استعدادهای ادبی و هنری ایثارگران و جوانان مستعد مذهبی برگزاری کلاس‌های آموزشی کاربردی امری بدیهی و نیاز جوانان است.
دانش کهن در پایان تأکید کرد: معاونت فرهنگی این اداره کل در نظر دارد بر همین اساس دوره‌های تخصصی و آموزشی را با حضور اساتید ایثارگر و مجرب برگزار تا بتوانیم در آینده فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل آینده منتقل کرده و فرهنگ ایثارگری را در جامعه نهادینه کنیم.
 
کد خبر 99/82
انتهای پیام/
کد مطلب: 337786
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور