اهتمام بنیاد البرز به توسعه فعالیت‌های فرهنگی در حوزه ایثار و شهادت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۵
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد استان البرز گفت: اهتمام خاص بنیاد البرز به توسعه فعالیت‌های فرهنگی در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و در این راستا باید با برنامه‌ریزی در جهت پیشبرد اهداف فرهنگی در حوزه توسعه ایثار و شهادت کوشا باشیم.
اهتمام بنیاد البرز به توسعه فعالیت‌های فرهنگی در حوزه ایثار و شهادت
 
به گزارش «ایثار»، امیرحسین دانش کهن با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران، گفت: اهتمام خاص بنیاد البرز به توسعه فعالیت‌های فرهنگی در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و در این راستا باید با تدبیر، برنامه‌ریزی، همفکری و همدلی در جهت پیشبرد اهداف فرهنگی و عملی کردن برنامه‌های ترویجی در حوزه توسعه فرهنگ ایثار و شهادت کوشا باشیم.
معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تصریح کرد: کادر سازی و آموزش تخصصی نیروهای جهادی برای انجام فعالیت‌های فرهنگی از جمله ترویج فرهنگ ایثار شهادت ضروری و لازم است، لذا به‌ منظور تربیت و پرورش استعدادهای ادبی و هنری ایثارگران و جوانان مستعد مذهبی، برگزاری کلاس‌های آموزشی کاربردی امری بدیهی و نیاز جوانان است.
دانش کهن تأکید کرد: معاونت فرهنگی این اداره کل در نظر دارد بر همین اساس دوره‌های تخصصی و آموزشی را با حضور اساتید ایثارگر و مجرب برگزار کند تا بتوانیم در آینده فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل آینده منتقل کرده و فرهنگ ایثارگری را در جامعه نهادینه کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 337792
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور