داخلی صفحه البرز خبر
 
خانواده های شهدا و ایثارگران وفادارترین نیروهای اسلام و انقلاب هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: خانواده های شهدا و ایثارگران ثابت کردند برای حفظ انقلاب اسلامی وفادارترین نیروهای اسلام و انقلاب هستند.
خانواده های شهدا و ایثارگران وفادارترین نیروهای اسلام و انقلاب هستند
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با حضور در مرکز ارتباطات و مراجعات بنیاد البرز با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران دیدار و به بررسی مشکلات آنان پرداخت.
رستمیان در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گفت: خانواده شهدا و ایثارگران ثابت کردند برای حفظ انقلاب اسلامی و گسترش اسلام ناب محمدی وفادارترین نیروی اسلام و انقلاب هستند.
وی در ادامه با اشاره به موضوع تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران گفت: تکریم خانواده شهدا و ایثارگران به معنای فراموش نکردن مجاهدت و ایثارگری‌های آنان است، ازخودگذشتگی درراه خدا و اسلام بالاترین ایثار است و همه وظیفه‌داریم، برای راحتی ایثارگران هر کاری از دستمان برمی‌آید را انجام دهیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: باید در تکریم خانواده شهدا و جانبازان و ایثارگران کوشا باشیم. وجود این عزیزان در جامعه نعمت است.
 
کد خبر 99/83
انتهای پیام/
کد مطلب: 337800
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور