معاون توسعه بنیاد شهید شهرستانهای استان تهران:
مناقصه شرکت خدماتی با رعایت ضوابط و مقررات و رعایت نکات فنی برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۰
جلسه باز گشایی پاکت پیشنهادات مناقصه مربوط به نیروهای خدماتی با حضور تمامی اعضاء کمیته مناقصات با رعایت ضوابط و مقررات، نکات فنی برگزار شد.
مناقصه شرکت خدماتی   با رعایت ضوابط و مقررات و رعایت نکات فنی  برگزار شد
 
به گزارش ایثار " امروز چهارشنبه  هفتم خرداد ماه ،حسین شکرویان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران در گفتگویی کوتاه با خبر ایثار از مشخص شدن نتیجه مناقصه نیروهای خدماتی خبر داد و گفت :جلسه باز گشایی پاکت پیشنهادات مناقصه مربوط به نیروهای خدماتی با حضور تمامی اعضاء کمیته مناقصات برگزار و شرکتی که به لحاظ فنی و مالی حائز کسب رتبه نخست شد،به اتفاق آراء بعنوان برنده مناقصه معرفی شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران با اشاره به تلاشهای نیروهای خدماتی در تمام شهرستانهای تابعه گفت:تمام نکات فنی و مواردی که در انتخاب شرکت باید لحاظ میشد را به دقت بررسی کردیم تا شرکتی که میخواهد در این نهاد مقدس فعالیت کند ، شرایط مالی و فنی را برخوردار باشد.
شکرویان در پاسخ به سوالی در مورد ارائه تسهیلات قرض الحسنه ضروری به کارکنان خدماتی گفت:با توجه به اینکه این عزیزان در چهارچوب قانون بوسیله یک شرکت واسطه ،خدمات ارائه میکنند ما نمیتوانیم در چهارچوب بخشنامه ها و دستورالعملها در این خصوص اقدامی نماییم، اما با توجه به اهمیت معیشت این عزیزان تلاش میکنیم در صورتی که منابعی جهت ارائه این تسهیلات ایجاد شد،بتوانیم شرایط دریافت این تسهیلات را برای نیروهای خدماتی ایجاد کنیم.
شکرویان در پایان گفت:پس از دو مرحله آگهی در روزنامه های کثیرالانتشار و همچنین سامانه ستاد ایران ،تعداد 30شرکت خدماتی در فراخوان مناقصه شرکت کردند که امروز فرایند انتخاب شرکت برتر با حضور تمامی اعضاء کمیته برگزاری مناقصات به اتمام رسید.
کد مطلب: 337803
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور