مدیر کل بنیاد شهید شهرستانهای استان تهران
اندیشه های امام خمینی باید به صورت گسترده به نسل جوان امروز منتقل شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۲
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران با اشاره به سی و یکمین سالگرد ارتحال امام (ره)گفت :اندیشه های امام خمینی و سلوک اخلاقی و رفتاری امام عظیم الشان باید به صورت گسترده به نسل جوان امروز منتقل شود.
اندیشه های امام خمینی باید به صورت گسترده به نسل جوان امروز منتقل شود
 
به گزارش ایثار "عبداله مرتضوی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران در گفتگویی کوتاه با خبر ایثار با اشاره به سی و یکمین سالگرد ارتحال امام (ره)گفت :اندیشه های امام خمینی و سلوک اخلاقی و رفتاری امام عظیم الشان باید به صورت گسترده به نسل جوان امروز منتقل شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران با اشاره به عدم برگزاری  مراسم  چهاردهم خرداد با توجه به شیوع ویروس کروناگفت:
اگر امسال این مراسم برگزار نمیشود ، باید از همه ظرفیتهای موجود برای شناساندن و معرفی افکار امام خمینی (ره) استفاده کنیم تا راه امام و اندیشه های بزرگشان را در جامعه زنده نگه داریم.
مرتضوی در این گفتگو با اشاره به حوادث مهم و ماندگار خردادماه در تاریخ گفت:سرافرازی و اقتدار امروز کشورمان در سایه ایثار و فداکاری شهدای دوران انقلاب اسلامی و همچنین دوران دفاع مقدس است و وظیفه امروز ما حفظ این دستاوردها در سایه زنده نگه داشتن ایثار و فداکاری این ستارگان درخشان است.
مدیر کل بنیاد شهرستانها در خاتمه این گفتگو از تمام روسای ادارات تابعه بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای تابعه خواست تا امسال با توجه به عدم برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام ،از تمام ظرفیتها برای نشر اندیشه های امام خمینی(ره) استفاده کنند.
کد مطلب: 337805
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور