معاون فرهنگی اداره کل بنیاد شهرستانهای استان تهران خبر از ؛
تولید محتوی فرهنگی و نشر در فضای مجازی در سی و یکمین سالگرد ارتحال امام خمینی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۷
شاهین عسگریان معاون فرهنگی اداره کل بنیاد شهرستانهای استان با گرامیداشت سی و یکمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) از تولید محتوی فرهنگی در این ایام خبر داد.
تولید محتوی فرهنگی و نشر در فضای مجازی در سی و یکمین سالگرد ارتحال امام خمینی
 
به گزارش ایثار "شاهین عسگریان معاون فرهنگی و آموزش اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران با گرامیداشت سی و یکمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) از برنامه های ویژه این ایام خبر داد و گفت:با توجه به شیوع ویروس کرونا امسال تلاش میکنیم تا با تولید محتوی فرهنگی و نشر در فضای مجازی ، آرمانهای امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی را تبین کنیم.
عسگریان با اشاره به شرایط شیوع بیماری کرونا در کشور ، از عدم امکان برگزاری مراسم خبر داد و گفت : تولید محتوی فرهنگی ،مصاحبه با یاران امام و انقلاب و تکریم خانواده های شهدای پانزده خرداد از برنامه های  سی و یکمین سالگرد ارتحال امام (ره) در بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران است. 
معاون فرهنگی و آموزش اداره کل بنیاد شهرستانها از نصب تصاویر و نوشته های متحد الشکل در تمام ادارات تابعه خبر داد و گفت : تلاش میکنیم تا امسال نیز بتوانیم از تمام ظرفیتهای موجود استفاده کنیم تا یاد و خاطره امام (ره) و شهدای انقلاب را زنده نگه داریم و این مراسم را با شایسته ترین وجه ممکن در شرایط موجود برگزار کنیم.
کد مطلب: 337807
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور