کسب رتبه برتر روابط عمومی بنیاد شهید فیروزکوه در بین ادارات
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۱
در مراسمی در فرمانداری فیروزکوه از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان بعنوان روابط عمومی برتر تجلیل شد.
کسب رتبه برتر روابط عمومی بنیاد شهید فیروزکوه در بین ادارات
 
به گزارش ایثار: در جلسه ای که با هدف تجلیل از روابط عمومی های برتر در حوزه تولید و نشر اخبار شهرستان فیروزکوه با حضور کامبیز کریمی، معاون سیاسی،امنیتی،انتظامی فرمانداری فیروزکوه و غلامرضا نیکدل رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان و مسئولین روابط عمومی ادارات شهرستان در سالن جلسات فرمانداری فیروزکوه برگزار گردید، از فاطمه سراج، مسئول روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه ، به عنوان روابط عمومی برتر در سطح شهرستان تجلیل شد.
کامبیز کریمی در خصوص اهمیت کار روابط عمومی و خبر گفت: روابط عمومی ها،آینه ی تمام نمای مجموعه ی خود هستند و می بایست بر جامعه هدف خود و جامعه ای که در آن زندگی می کنند اشراف کامل داشته باشند.
وی افزود: اخباری که کار می شود، زمانی موفق است که هم به لحاظ محتوی صحیح و کامل باشد و هم به لحاظ کیفیت ظاهری و رعایت اصول خبری و تصویری مخاطب را اغنا نماید.
غلامرضا نیکدل نیز با تاکید بر اهمیت انتشار اخبار در عصری که سیاه نمایی و دروغ پراکنی خبری در حوزه های مختلف از سوی دشمنان زیاد شده است اظهار داشت: در عصر حاضر می بایست اقدامات انجام شده در حوزه های مختلف کشور ، با سرعت و کیفیت و دقت در سایت های خبری و فضای مجازی منتشر شود تا اجازه ی سیاه نمایی به معاندین نظام داده نشود تا با اخبار کذب ، ذهن جامعه را تشویش نمایند.
نیکدل گفت: با توجه به کمبود نیرو در اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران فیروزکوه هم با عنایت به اهمیت خبر نگذاشتیم خللی در این امر مهم به وجود آید و اطلاع رسانی به خانواده های معظم شاهد و ایثارگر و مردم شریف فیروزکوه را وظیفه خود دانستیم.
وی افزود: خداوند را شاکریم که در حوزه انتشار اخبار، هم در بین ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران و هم در بین ادارات شهرستان فیروزکوه توانستیم رتبه برتر را کسب نماییم و همه ی این امور تنها با لطف خداوند متعال و مدد شهدا مقدر شده است، چرا که کار ما در بنیاد شهید و امور ایثارگران، با عشق به شهدا و خدمت به خانواده های گرانقدر شاهد و ایثارگر می باشد.
کد مطلب: 337812
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور