داخلی صفحه گیلان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان:
قدر و منزلت جانبازی کمتر از شهادت نیست
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۲
عبدالله پاکاری در دیدار با «ابراهیم جوانی» و «حسین قربانزاده» دو تن از جانبازان معزز استان گیلان قدر و منزلت جانبازی را کمتر از شهادت ندانست و تصریح کرد: جانبازان با خداوند معامله داشته و سلامتی خود را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده‌اند و پاداش این از خودگذشتی جز بهشت نیست.
 
به گزارش ایثار گیلان ، عبدالله پاکاری در دیدار با «ابراهیم جوانی» و «حسین قربانزاده» دو تن از جانبازان معزز استان گیلان، امنیت کشور را مدیون شهدا و ایثارگران دانست و اضافه کرد: عزت، امنیت و اقتدار کشور در منطقه و جهان مدیون مجاهدت‌ها، رشادت‌ها و ازخودگذشتگی های شهدا و ایثارگران کشور است.

وی صبر و ایثارگری جانبازان را که با تحمل رنج برجای مانده از دوران دفاع مقدس روزگار می گذرانند زبانزد دانست و افزود: فداکاری ها و شجاعت های جانبازان که هر لحظه سختی ها را متحمل می شوند برای ما درس آموز است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان قدر و منزلت جانبازی را کمتر از شهادت ندانست و تصریح کرد: جانبازان با خداوند معامله داشته و سلامتی خود را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده‌اند و پاداش این از خودگذشتی جز بهشت نیست.

پاکاری ادامه داد: احترام جامعه نسبت به خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان دوران دفاع مقدس نشان می‌دهد که ملت ایران زنده و قوی بوده و همچنان پای عهد و آرمان خود نسبت به انقلاب و ارزش های اسلامی ایستاده است.

وی با اشاره به اینکه اقتدار و ماندگاری انقلاب اسلامی به برکت ایثار و شهادت جوانان این مرز و بوم است،تاکید کرد: هر آنچه در توان داریم باید در راستای ترویج فرهنگی ایثار و شهادت به کار ببریم.

انتهای پیام

کد مطلب: 337813
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور