داخلی صفحه ایلام خبر
 
پیام مدیرکل بنیاد ایلام به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت شهیدان والامقام «علی بسطامی»، «غلام رضایی نژاد»، «محمود پیر نیا» و «حمزه روشنی»
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در سالروز شهادت شهیدان والامقام «علی بسطامی»، «غلام رضایی نژاد»، «محمود پیر نیا» و «حمزه روشنی»، با صدور پیامی این روز را گرامیداشت.
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ متن پیام اسدالله تولیده به این شرح است.

بسمه تعالی

سلام بر ارواح طیبه شهدا و درود بر ایمان و اراده بلند و اندیشه بزرگ و پاکشان

ملت غیور ایران اسلامی به‌ویژه مردم شهیدپرور استان ایلام، عزت، امنیت و آسایش امروز خود را مدیون دلاوری‌ها، فداکاری‌ها و ایثارگری‌های بزرگ مردانی میدانند که در پیروی از سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) تفسیرگر واقعی واژه ایثار شده‌اند.

این اراده الهی است که خط سرخ شهادت را مستدام می‌دارد و بندگان شایسته خود را به مقام شامخ «عند ربهم یرزقون» می‌رساند.

بدون تردید نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ملت شهیدپرور و غیور ایران به وجود شهدای والامقام افتخار می‌کنند و پیروی از آرمان‌های آنان را همواره هدایتگر راه خویش می‌دانند و بزرگداشت یاد و خاطره چنین اسوه‌هایی از ایمان و ایثار، تکلیفی ملی و شرعی است تا یاد آن نیک سیرتان برای همیشه در اذهان و خاطره‌ها جاودان بماند.

اینجانب به نمایندگی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، فرارسیدن سالروز شهادت شهیدان گرانقدر شهید «علی بسطامی»، شهید «غلام رضایی نژاد»، شهید «محمود پیر نیا» و شهید «حمزه روشنی» را گرامی میدارم و به مقام شامخ شهدا به ویژه شهدای دفاع مقدس ادای احترام می نمایم.

اسدالله تولیده
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلامکد مطلب: 337895
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور