شهدا در وصیت خود بر برپایی نماز تاکید می‌کردند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۰
مدیرکل بنیاد ایلام با بیان اینکه شهدا در وصیت خود بر برپایی نماز تاکید می کردند، اظهار کرد: اقامه نماز در اماکن عمومی، ادارات و دستگاه ها از برکات انقلاب اسلامی بوده و امام راحل عظیم الشأن جامعه را از برکات برپایی نماز جماعت آگاه ساخت.
شهدا در وصیت خود بر برپایی نماز تاکید می‌کردند
 
به گزارش «ایثار»، نشست ستاد اقامه نماز بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام روز شنبه ۱۰ خردادماه، به ریاست اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد استان ایلام و با محوریت تشریح برنامه‌های بنیاد ایلام در جهت برگزاری و ترویج فرهنگ اقامه نماز برگزار شد.
مدیرکل بنیاد ایلام در این نشست با بیان اینکه شهدا در وصیت خود بر برپایی نماز تاکید می‌کردند، اظهار کرد: اقامه نماز در اماکن عمومی، ادارات و دستگاه‌ها از برکات انقلاب اسلامی بوده و امام راحل عظیم الشأن جامعه را از برکات برپایی نماز جماعت آگاه ساخت.
تولیده افزود: هر کاری که در سیره شهدا باشد، باید سرلوحه زندگی ما نیز قرار بگیرد، چرا که حرکت در مسیر شهدا، قطعاً ما را از هر گونه لغزشی باز می‌دارد.
وی ادامه داد: شهدا برای اسلام و حفظ ارزش‌ها جان خود را فدا کردند که نماز مهمترین این ارزش‌ها است، از این رو بنیاد شهید و امور ایثارگران بر اساس رسالت خویش که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، پیشتاز در برگزاری هرچه با شکوه‌تر این فرایض است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 337999
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور