انجام امور ترویجی، مهمترین رسالت‌ بنیاد است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت: انجام امور ترویجی یکی از مهمترین رسالت‌های مسئولان بنیاد است که تحقق آن، کار یک یا دو دستگاه نیست بلکه باید همه مدیران با یکدیگر هم‌افزایی داشته باشند تا بتوانند به نتیجه مطلوب دست یابند.
انجام امور ترویجی، مهمترین رسالت‌ بنیاد است
 
به گزارش «ایثار»، غلامرضا حقایق‌پور در نشست شورای معاونان بنیاد که با حضور فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، گفت: امیدواریم نمایندگان جدید منشأ خیر و برکت در مجلس باشند و بسیاری از مشکلات مردم به ویژه جامعه ایثارگران با تصویب قوانین مطلوب برطرف شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین بیان کرد: استان قزوین دو هزار و ۹۰۸ شهید، ۷ هزار و ۲۵۷ جانباز و ۶۶۵ آزاده دارد که این آمار ۱.۲ درصد جمعیت ایثارگری کشور را تشکیل می‌دهد.
وی با اشاره به اینکه بنیاد استان قزوین بیش از ۴۳ هزار ایثارگر را تحت پوشش خود دارد، گفت: مسئولان بنیاد خدمات حمایتی و خدماتی را به این عزیزان ارایه می‌دهند هر چند که در برابر رشادت‌ها و ایثارگری‌های آنها بسیار ناچیز است.
وی با بیان اینکه انجام امور ترویجی یکی از مهمترین رسالت‌های مسئولان بنیاد است، گفت: تحقق این مهم، کار یک یا دو دستگاه نیست بلکه باید همه مدیران با یکدیگر هم‌افزایی داشته باشند تا بتوانند به نتیجه مطلوب دست یابند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین افزود: عدم هماهنگی مسئولان دستگاه‌های اجرایی و کمبود اعتبارات از مهمترین چالش‌های ما در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و باید در جهت رفع آنها اقدامات لازم صورت گیرد.
حقایق‌پور با اشاره به اینکه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در استان قزوین تشکیل شده است، بیان کرد: این شورا فرصت مغتنمی به منظور نهادینه کردن این فرهنگ در سطح جامعه است و باید مسئولان استانی از ظرفیت‌های آن استفاده بهینه کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 338024
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور