ایثار اجتماعی، نیاز امروز جامعه است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۱
مدیرکل بنیاد استان کرمان عنوان کرد: امروز جامعه نیازمند ایثار اجتماعی است تا در مواقعی که کشور دچار بحران‌هایی از قبیل شیوع بیماری کرونا است همه اقشار مردم با یکدیگر همدل و بسیج شده و با ترویج روحیه ایثارگری، کشور را از این بحران عبور دهند.
ایثار اجتماعی، نیاز امروز جامعه است
 
به گزارش «ایثار»، احمد گروئی ساردو صبح امروز ۱۱ خردادماه ۹۹ در کارگروه فرهنگی بنیاد استان اظهار کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و خدمت به جامعه ایثارگری در حوزه‌های مختلف از راهبردهای اصلی بنیاد است.
گروئی ساردو عنوان کرد: امروز جامعه نیازمند ایثار اجتماعی است تا در مواقعی که کشور دچار بحران‌هایی از قبیل شیوع بیماری کرونا است همه اقشار مردم با یکدیگر همدل و بسیج شده و با ترویج روحیه ایثارگری، کشور را از این بحران عبور دهند.
وی با بیان اینکه هم‌اکنون در فضای مجازی همه‌ اقشار جامعه به‌ ویژه جوانان و نوجوانان حضور دارند، اظهار داشت: یادواره‌های شهدا فرصتی برای تبیین و اهمیت فرهنگ ایثارگری و شهادت و آشنایی نسل‌های مختلف به‌ ویژه نوجوان و جوانان با آرمان‌های امام راحل و رشادت‌های رزمندگان است.
گرویی ساردو با اشاره به ۱۵ خرداد سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) تصریح کرد: در همین راستا هر ساله برنامه‌های متنوعی برای این روز پیش‌بینی و اجرا می‌شد که امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا نوع و شکل برنامه تغییر کرده است.
وی بابیان اینکه امسال برنامه‌های ۱۵ خرداد به‌صورت مجازی برگزار می‌شود، گفت: تمهیدات لازم در این زمینه پیش‌بینی شده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 338085
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور