داخلی صفحه البرز خبر
 
ملت بزرگ ایران با پرچم داری امام راحل انقلابی الهی در ایران برپا کردند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: ملت بزرگ ایران با پرچم داری امام راحل انقلابی الهی در ایران برپا کردند که امروز به الگوی جهانیان تبدیل شده است.
ملت بزرگ ایران با پرچم داری امام راحل انقلابی الهی در ایران برپا کردند
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز سلیمان رستمیان صبح امروز 11 خردادماه در نشست هم‌اندیشی شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران تدبیر و دوراندیشی امام راحل را مهم‌ترین دلیل تثبیت و تداوم انقلاب اسلامی دانست و گفت: ملت بزرگ ایران با پرچم‌داری امام راحل انقلابی الهی در ایران برپا کردند که امروز به الگوی جهانیان تبدیل‌شده است.
وی در ادامه تصریح کرد: انقلاب اسلامی میراث ماندگار حضرت امام و یادگار ارزشمند شهیدانی است که با خون پاک خود نهال انقلاب اسلامی را آبیاری کردند و امروز ما امانت‌دار این امانت سترگ و تاریخ‌ساز هستیم و باید با رعایت رسم امانت‌داری آن را به نسل آینده منتقل کنیم.
رستمیان افزود: امام خمینی (ره) در طول زندگی خویش همواره دارای شخصیت والایی بود و هنوز هم جایگاه ایشان در تاریخ ستودنی است، امسال که به علت انتشار ویروس کرونا از برگزاری مراسم‌های حضوری محروم هستیم باید از طریق فضای مجازی به شخصیت امام بپردازیم تا نسل امروز و آینده بتوانند امام را بهتر بشناسند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در بخش دیگر به طرح سپاس اشاره کرد و گفت: امروز که در شرایط کرونا قرار داریم باید با تماس‌های تلفنی مکرر جویای احوال ایثارگران باشیم و برای دوران پسا کرونا نیز برای اجرای طرح سپاس برنامه داشته باشیم.
وی تأکید کرد: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران توفیقی ارزشمند است و در هر شرایطی باید آماده خدمت به این عزیزان باشیم، ما امروز مدیون این ایثارگران هستیم و باید بتوانیم رضایت آنان را جلب کنیم.
 
کد خبر 99/85
انتهای پیام/
کد مطلب: 338109
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور