خدمت به خانواده‌های معظم شهدا وظیفه ذاتی و شرعی مسئولان است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۱
مدیرکل بنیاد مرکزی با بیان اینکه خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران جزء وظایف ذاتی، شرعی و عرفی همه مسئولان است، ابراز کرد: باید رفع مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر را وظیفه خود بدانیم.
خدمت به خانواده‌های معظم شهدا وظیفه ذاتی و شرعی مسئولان است
 
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری فر صبح یکشنبه ۱۱ خرداد ۹۸ در نشست هماهنگی مسکن ایثارگران با زندیه وکیلی معاون عمرانی استانداری مرکزی به گفتگو نشست و با تأکید بر تلاش جهت ارائه خدمات کیفی و مطلوب به خانواده‌های معظم شهدا، اظهار داشت: دستگاه‌های مختلف اجرایی باید برای حل مشکل جامعه ایثارگری هم‌افزایی، تعامل و هماهنگی لازم را با بنیاد داشته باشند.
انصاری‌فر تاکید کرد: باید کاری کنیم استان مرکزی در تامین مسکن ایثارگران الگویی برای سایر استان‌ها باشد و باید رفع مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر را وظیفه خود بدانیم و با تمام ظرفیت برای حل مشکلات اقدام کنیم و یادمان باشد هیچ خدمتی جبران فداکاری ایثارگران را نمی‌کند.
مدیرکل بنیاد مرکزی با بیان اینکه خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران جزو وظایف ذاتی، شرعی و عرفی همه مسئولان است، ابراز کرد: پیگیر وام مسکن برای خانواده شهدا هستیم و اولویت دریافت وام های مسکن با فرزندان، والدین و همسران شهدا، جانبازان و آزادگانی است که این وام  را دریافت نکرده اند.
وی گفت: بنیاد با جدیت تمام پیگیر امر ساخت مجتمع سفیر در شهرک قائم است و این مسئله یکی از اولویت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران است.
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: باید رفع مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر را وظیفه خود بدانیم و با تمام ظرفیت برای حل مشکلات اقدام کنیم و یادمان باشد هیچ خدمتی جبران فداکاری ایثارگران را نمی‌کند.

بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد مرکزی از مجتمع ایثار استان
قربانعلی جدیدی صبح یکشنبه ۱۱ خرداد ۹۸ به همراه مدیرکل و معاون توسعه بنیاد قزوین از مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان مرکزی بازدید کرد و گفت: مجتمع ایثار فضای خوبی دارد و در استان مرکزی بی‌نظیر است و می‌تواند خدمات خوبی را به ایثارگران و آحاد مردم ارایه دهد.
جدیدی گفت: موسسه ایثار سعی در بهبود وضعیت روحی ایثارگران و به روزآوری امکانات و تجهیزات مراکز خود و تطابق آنها با استاندارهای معین شده دارد.
معاون توسعه مدیریت و منابع تاکید کرد: افتتاح و راه اندازی موسسه ایثار نه تنها می تواند نیازهای ورزشی و توانبخشی جانبازان معظم را برطرف کند بلکه کمک شایانی در بالا بردن سرانه ورزشی منطقه تحت پوشش را خواهد داشت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 338115
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور