داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
مدیر کل بنیاد هرمزگان:
با 811 ایثارگر در هرمزگان دیدار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۷
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: در دو ماهه نخست امسال، 811 نفر از ایثارگران توسط مسئولان بنیاد و سایر دستگاه های اجرایی دیدار و تجلیل شدند.
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عطا ناوکی ضمن تشریح عملکرد اداره مددکاری و مرکز مشاوره در خصوص نحوه دیدارها و مشاوره های انجام شده، اظهار داشت: طرح سپاس جزء برنامه های ویژه این نهاد است و با هدف تکریم از ایثارگران انجام می شود.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان به دغدغه های جوامع در خصوص تأثیرات ناشی از ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: افزایش سطح آگاهی در دوران شیوع این بیماری جهت کاهش استرس و رعایت اصول بهداشتی در میان ایثارگران، به همت اداره مددکاری، مرکز مشاوره، روابط عمومی، حوزه فرهنگی و سایر بخش ها بستگی دارد.
ناوکی تصریح کرد: مددکاران اجتماعی و مشاوران بنیاد شهید و امور ایثارگران با بهره مندی از روش های مؤثر، آموزش های لازم را به اطلاع جامعه شاهد و ایثارگر می رسانند.
وی با تأکید بر اینکه یکی از وظایف مسئولان مرکز مشاوره، برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا نوبت دهی به صورت فردی است، افزود: پرهیز از تجمع افراد در مرکز مشاوره و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی بسیار حائز اهمیت بوده است.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان دیدارهای انجام شده در دو ماهه نخست امسال را 811 مورد عنوان کرد و گفت: در راستای طرح سپاس، مسئولان و کارکنان این نهاد به اتفاق و مشارکت سایر دستگاه های اجرایی استان، از خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان دیدار و از آنان تجلیل کردند.
گفتنی است؛ استان ‌هرمزگان بیش از یک هزار و 500 شهید، دو هزار و 861 جانباز و 341 آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان
کلمات کليدی: ایثار هرمزگان، دیدار و تجلیل، ویروس کرونا، طرح سپاس، ایثارگران، هرمزگان
کد مطلب: 338119