خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران توفیقی ارزشمند است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران توفیقی ارزشمند است و در هر شرایطی باید آماده خدمت به این عزیزان باشیم، ما امروز مدیون این ایثارگران هستیم و باید بتوانیم رضایت آنان را جلب کنیم.
خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران توفیقی ارزشمند است
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان صبح امروز ۱۱ خردادماه در نشست هم‌اندیشی شورای معاونین اداره‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تدبیر و دوراندیشی امام راحل را مهم‌ترین دلیل تثبیت و تداوم انقلاب اسلامی دانست و گفت: ملت بزرگ ایران با پرچم‌داری امام راحل انقلابی الهی در ایران برپا کردند که امروز به الگوی مستضعفان جهان تبدیل‌شده است.
وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی میراث ماندگار حضرت امام و یادگار ارزشمند شهیدانی است که با خون پاک خود نهال انقلاب اسلامی را آبیاری کردند و امروز ما امانت‌دار این امانت سترگ و تاریخ‌ساز هستیم و باید با رعایت رسم امانت‌داری آن را به نسل آینده منتقل کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در بخش دیگر به طرح سپاس اشاره کرد و گفت: امروز که در شرایط کرونا قرار داریم باید با تماس‌های تلفنی مکرر جویای احوال ایثارگران باشیم و برای دوران پسا کرونا نیز برای اجرای طرح سپاس برنامه داشته باشیم.
وی تأکید کرد: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران توفیقی ارزشمند است و در هر شرایطی باید آماده خدمت به این عزیزان باشیم، ما امروز مدیون این ایثارگران هستیم و باید بتوانیم رضایت آنان را جلب کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 338122
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور