دسترسی سریع ایثارگران به خدمات بیمه‌ای یک امر ضروری است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۹
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با بیان اینکه دسترسی سریع ایثارگران به خدمات بیمه‌ای یک امر ضروری است، اظهار داشت: رویکرد بنیاد در راستای تحقق سیاست‌های بیمه ایثارگران، آسان کردن خدمات بیمه ای برای این قشر معزز است.
دسترسی سریع ایثارگران به خدمات بیمه‌ای یک امر ضروری است
 
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی روز یک شنبه ۱۱ خرداد ماه در نشست تخصصی پیگیری بیمه درمانی ایثارگران، با بیان اینکه دسترسی سریع ایثارگران به خدمات بیمه‌ای یک امر ضروری است، اظهار داشت: رویکرد بنیاد در راستای تحقق سیاست‌های بیمه ایثارگران، آسان کردن خدمات بیمه‌ای برای این قشر معزز است.
مظلومی افزود: برای اینکه در امر تسهیلات بیمه‌ای، خدمات بهتری به ایثارگران ارائه شود باید تعامل و ارتباط سازنده بنیاد با شرکت بیمه دی را پر رنگ‌تر کنیم.
وی تصریح کرد: در شیوه‌های انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی، ضمن نظارت و کنترل دقیق، باید هوشمندانه و با ظرافت عمل کنیم و پیگیری بیمه‌های درمانی جامعه معزز ایثارگری و تسهیل در امور بیمه‌ای این عزیزان، اولویت اصلی کار بهداشت و درمان قرار گیرد.
مظلومی در این نشست بررسی بدهی مربوط به اسناد خسارت و وصول رسیدگی کنترل کسورات بیمه دی ایثارگران را مورد تأکید داد و گفت: نگاه ما رفع نگرانی و دغدغه ایثارگران در بخش بیمه تکمیلی خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان استان است.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با اشاره به اینکه ۸۶ هزار و ۷۱۸ تن از خانواده های معزز شهدا و ایثارگران عضو بیمه تکمیلی هستند، عنوان کرد: تعداد ۴۱ هزار و ۳۳۱ تن از این عزیزان در بیمه پایه عضو هستند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 338131
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور