داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
رئیس بنیاد میناب:
خدمت به ایثارگران از جایگاه بالایی برخوردار است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۰
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میناب گفت: خدمت رسانی به خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان دارای عزت و جایگاه بالایی در دنیا و آخرت است.
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، حجت الاسلام «عبدالرسول قدوسی»  یک شنبه 11 خرداد در نشست صمیمانه با حجت الاسلام «علیرضا صفایی حائری» امام جمعه شهرستان میناب، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: خدمت رسانی به ایثارگران باید درونی و قلبی باشد تا رنگ و بوی معنوی بگیرد، در غیر این صورت از برکت اجر این نعمت بزرگ محروم خواهیم شد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میناب بازگو کردن خاطرات ایثارگران را نیازمند همکاری و تعامل همه مسئولین دانست و ادامه داد: یکی از اهداف همیشگی این نهاد تحقق گسترش فرهنگ ایثار و شهادت بوده است که یاد رشادت ها و منویات ایثارگران را زنده می کند.
وی ضمن ارائه گزارشی از اقداماتی که تاکنون جهت پیشگیری از ویروس کرونا توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران انجام شده است، افزود: در زمان دیدار و خدمات رسانی به ایثارگران رعایت نکات بهداشتی مورد تأکید بوده است تا جامعه هدف دچار آسیب نشود.
حجت الاسلام «قدوسی» یکی از فعالیت های این نهاد را در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اطلاع رسانی دقیق در میان خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان دانست و ادامه داد: طی چند مرحله بسته های بهداشتی و کمک معیشتی میان ایثارگران آسیب پذیرتر توزیع شده است که این خدمات همچنان ادامه دارد.
این مقام مسئول اشاره ای به برخی از ویژگی های خادمان ایثارگران نظیر صداقت، علاقه، صبر، تجربه، مهارت و ... کرد و گفت: خدمت رسانی به خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان دارای عزت و جایگاه بالایی در دنیا و آخرت است.
گفتنی است؛ پایان جلسه حجت الاسلام «علیرضا صفایی حائری» امام جمعه شهرستان میناب ضمن قدردانی از ارتباط و تعامل صمیمانه این نهاد با سایر ادارات و سازمان ها گفت: عزت و آرامشی که در جامعه حاکم است مرهون رشادت و از خودگذشتی ایثارگران است.
وی با اشاره به اینکه هر چند هیچ خدمتی نمی تواند فداکاری ایثارگران را جبران کند، افزود: ارج نهادن به خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان همراه است با آسایش جسمی، وجدانی و روحی عمیق که پاداش آن نیز نزد خداوند محفوظ است. 
انتهای پیام/
 
الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان
 
کلمات کليدی: ایثار هرمزگان، میناب، ایثارگران، خدمت رسانی، جایگاه بالا، عزت، هرمزگان
کد مطلب: 338152
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور