داخلی صفحه البرز خبر
 
تکریم و تجلیل خانواده معظم شهدا و ایثارگران سرمایه ای برای نظام است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: تکریم و تجلیل خانواده معظم شهداو ایثارگران از یک سو شکرانه ای است و از سویی سرمایه ای برای نظام است.
تکریم و تجلیل خانواده معظم شهدا و ایثارگران سرمایه ای برای نظام است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز سلیمان رستمیان در نشست هم‌اندیشی رفع مشکلات خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران که با حضور محمدی مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان البرز و دیگر خادمان شهدا برگزارشده بود با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گفت: اسلام بر پایه حق‌شناسی قرار دارد و اگر کسی خدمتی به ما کرد، نباید آن را از یاد برد، بلکه باید این خدمت را روزی جبران کنیم.
وی افزود: امنیت و ثبات امروز کشور را مرهون ایثار و گذشت شهدا هستیم، لذا تکریم و تجلیل خانواده معظم شهدا و ایثارگران از یک سو شکرانه‌ای است و از سویی سرمایه‌ای برای نظام است، تا اگر خدای‌نکرده تهدیدی دوباره پیش آید با همان روحیه ایثار و شهادت و با حضور انسان‌های ایثارگر همانند دوران دفاع مقدس در برابر دشمنان ایستادگی نماییم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تأکید کرد: خانواده‌های شهدا و ایثارگران نباید احساس کنند که فراموش‌شده‌اند، آنان افتخار و سرمایه‌های نظام هستند و خدمت به این قشر معظم وظیفه ملی و شرعی هر کارگزار کشور و انقلاب است.
 
کد خبر 99/86
انتهای پیام/
کد مطلب: 338201
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور