خانواده‌های معظم شهدا مظهر ایثار و فداکاری هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان، خانواده‌های معظم شهدا را مظهر ایثار و فداکاری دانست و تصریح کرد: تکریم و تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران باید سرلوحه مسئولان قرار بگیرد.
خانواده‌های معظم شهدا مظهر ایثار و فداکاری هستند
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله پاکاری در دیدار با خانواده‌ معظم شهید والامقام «مرتضی حسین پور شلمانی» در شهرستان لنگرود، با اشاره به عظمت کار شهدا، اظهار کرد: در کشوری که فرهنگ ایثار و شهادت طلبی وجود داشته باشد به طور قطع هیچ دشمنی نمی‌تواند در آن نفوذ کند.
وی با بیان اینکه امروز هر چه در کشور داریم به برکت فداکاری‌ها و دلاورمردی‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران است، افزود: ما امروز برای اینکه بتوانیم در مسیر خدمت به مردم موفق باشیم، نیازمند دعای خیر خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران هستیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان، خانواده‌های شهدا را مظهر ایثار و فداکاری دانست و تصریح کرد: تکریم و تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران باید سرلوحه مسئولان قرار بگیرد.
پاکاری ادامه داد: حفظ آرمان شهدای والامقام و تکریم خانواده‌های معظم شهدا همواره موجب دلگرمی مسئولان در انجام وظایف محوله و خدمات‌رسانی می‌شود.
وی شهدا را استوانه‌های مستحکم امنیت و استقلال نظام اسلامی دانست و گفت: خانواده‌های معظم شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم امروز سرمایه‌های ارزشمند این نظام هستند و وجود آنها موجب افتخار نظام بوده و امید است مسئولان بیش از پیش قدردان این ایثارگری‌ها و ازخودگذشتگی‌ها باشند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 338209
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور