ایران به برکت خون شهدا در عرصه‌های مختلف به اوج رسیده است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۲
نماینده ولی فقیه در زنجان با بیان اینکه ایران به برکت خون پاک شهدا و ایثارگران در عرصه‌های مختلف به اوج رسیده و شهدا شناسنامه این کشور هستند، بیان کرد: کار برای شهدا خط کشی ندارد.
ایران به برکت خون شهدا در عرصه‌های مختلف به اوج رسیده است
 
به گزارش «ایثار»، آیت‌الله شیخ علی خاتمی در جلسه ستاد سیاست گذاری کنگره ملی سه هزار شهید استان زنجان با اشاره به نقش موثر رزمندگان استان در دوران دفاع مقدس، اظهار داشت: استان زنجان در دوران دفاع مقدس با جمعیت آن روز خود بیش از سه هزار شهید تقدیم انقلاب و نظام کرده است و این یعنی مردم استان، پایبند به آرمان‌های امام بودند و هستند.
امام جمعه زنجان با اشاره به رشادت جوانان زنجانی در دوران دفاع مقدس، تأکید کرد: برگزاری کنگره برای شهدا باید در شأن آنها باشد و در این راه همه باید به میدان بیایند.
وی با بیان اینکه کار برای شهدا خط کشی ندارد، بیان کرد: مردم یکپارچه برای تجلیل و ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و ادای دین به خون‌های ریخته شده در راه وطن به میدان آمده‌اند.
نماینده ولی فقیه در زنجان با بیان اینکه ایران به برکت خون پاک شهدا و ایثارگران در عرصه‌های مختلف به اوج رسیده و شهدا شناسنامه این کشور هستند، پیشنهاد کرد: تا قبل از برگزاری کنگره ۳ هزار شهید استان، مسؤولان همت کنند تا موزه شهدای استان تکمیل شود و فتح بابی برای برگزاری هر چه بهتر این کنگره باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 338289
 


 
 
خون شهدای هفتم تیر، پشتوانه حرکت و اقتدار
 

محبوب شهبازی؛ مشاور عالی و دستیار ویژه رییس بنیاد ...