داخلی صفحه البرز خبر
 
انقلاب اسلامی مفتخر به وجود ایثارگران است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز انقلاب اسلامی را مفتخر به وجود ایثارگران دانست و گفت: امروز خانواده های معظم شهدا و ایثارگران به عنوان ارزش های ماندگار انقلاب اسلامی آینه ای تمام نما از افتخارات کشور هستند.
انقلاب اسلامی مفتخر به وجود ایثارگران است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز صبح امروز 13 خردادماه با حضور در مرکز ارتباطات و مراجعات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با ایثارگران ملاقات و به مشکلات آنان رسیدگی به عمل آورد.
وی در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تسلیت ایام رحلت امام خمینی و قیام خونین 15 خرداد گفت: تاکسی به ایثارگران و فرهنگ ایثار و شهادت باور و ایمان قلبی نداشته باشد و از جنس خود آنان نباشد اراده‌ای برای خدمت به این قشر در او ایجاد نخواهد شد.
وی انقلاب اسلامی را مفتخر به وجود ایثارگران دانست و تصریح کرد: امروز خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران به‌عنوان ارزش‌های ماندگار انقلاب اسلامی آینه‌ای تمام‌نما از افتخارات کشور هستند و خدمت به آنان پایه‌های انقلاب را مستحکم خواهد کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: ایثارگران ظرفیتی گران‌قدر و ارزشمند در جامعه هستند  و امروز هیچ قدر و منزلتی بالاتر از خدمت به آنان نیست، این کارها در برابر جان‌فشانی های ایثارگران هیچ است و ما اگر شبانه‌روز خود را بگذاریم و توفیق هم داشته باشیم ذره‌ای به‌حساب نمی‌آید.
 
کد خبر 99/87
انتهای پیام/
کد مطلب: 338295
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور