داخلی صفحه البرز خبر
 
امام خمینی(ره) تداوم بخش مکتب ایثار و شهادت است/تجدید بیعت کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با بنیان گزار جمهوری اسلامی ایران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: امام خمینی (ره) بی‌تردید شخصیتی بی‌همتا و تکامل‌یافته در طول تاریخ و تداوم بخش مکتب ایثار و شهادت است.
امام خمینی(ره) تداوم بخش مکتب ایثار و شهادت است/تجدید بیعت کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با بنیان گزار جمهوری اسلامی ایران
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز به همراه جمعی از کارکنان بنیاد البرز با حضور در مرقد امام راحل ضمن ادای احترام به مقام  بنیان گزار جمهوری اسلامی ایران بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
سلیمان رستمیان در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطر امام راحل گفت: امام خمینی (ره) بی‌تردید شخصیتی بی‌همتا و تکامل‌یافته در طول تاریخ و تداوم‌بخش مکتب ایثار و شهادت است.
وی در ادامه تصریح کرد: امام خمینی با رهبری حکیمانه خود و همراهی شهدا، ایثارگران و ملت ایران ثابت کرد هرکجا ایمان، باور و ارده ملتی درراه خدا نمایان شود پیروزی برای آن ملت است، انقلاب ما بر پایه ایمان، باور و اعتقاد قلبی مردم و مجاهدت‌های شهدا و ایثارگران شکل گرفت.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: امام راحل و شهدای عزیز، انقلابی بنا نهادند که در جهان بی‌نظیر و امروز دنیا را تحت تأثیر خود قرار داده است، امیدواریم بتوانیم با ادامه راه شهدا از آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی پاسداری کرده و مدیون امام و شهدا نشویم.
 
کد خبر 99/88
انتهای پیام/
کد مطلب: 338311
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور