انقلاب اسلامی مفتخر به وجود ایثارگران است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز انقلاب اسلامی را مفتخر به وجود ایثارگران دانست و گفت: امروز خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران به عنوان ارزش‌های ماندگار انقلاب اسلامی آینه‌ای تمام نما از افتخارات کشور هستند.
انقلاب اسلامی مفتخر به وجود ایثارگران است
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان صبح امروز ۱۳ خردادماه با حضور در مرکز ارتباطات و مراجعات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با ایثارگران ملاقات و به مشکلات آنان رسیدگی کرد.
وی در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تسلیت ایام رحلت امام خمینی و قیام خونین ۱۵ خرداد گفت: تا کسی به ایثارگران و فرهنگ ایثار و شهادت باور و ایمان قلبی نداشته و از جنس خود آنان نباشد، اراده‌ای برای خدمت به این قشر در او ایجاد نخواهد شد.
وی انقلاب اسلامی را مفتخر به وجود ایثارگران دانست و تصریح کرد: امروز خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران به‌ عنوان ارزش‌های ماندگار انقلاب اسلامی آینه‌ای تمام‌نما از افتخارات کشور هستند و خدمت به آنان پایه‌های انقلاب را مستحکم خواهد کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: ایثارگران ظرفیتی گران‌قدر و ارزشمند در جامعه هستند و امروز هیچ قدر و منزلتی بالاتر از خدمت به آنان نیست. این کارها در برابر جان‌فشانی‌های ایثارگران هیچ است و ما اگر شبانه‌روز خود را بگذاریم و توفیق هم داشته باشیم ذره‌ای به‌حساب نمی‌آید.امام خمینی(ره) تداوم بخش مکتب ایثار و شهادت است
رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز به همراه جمعی از کارکنان بنیاد البرز با حضور در مرقد امام راحل ضمن ادای احترام به مقام  بنیان گزار جمهوری اسلامی ایران بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
سلیمان رستمیان در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطر امام راحل گفت: امام خمینی (ره) بی‌تردید شخصیتی بی‌همتا و تکامل‌یافته در طول تاریخ و تداوم‌بخش مکتب ایثار و شهادت است.
وی در ادامه تصریح کرد: امام خمینی با رهبری حکیمانه خود و همراهی شهدا، ایثارگران و ملت ایران ثابت کرد هرکجا ایمان، باور و ارده ملتی درراه خدا نمایان شود پیروزی برای آن ملت است، انقلاب ما بر پایه ایمان، باور و اعتقاد قلبی مردم و مجاهدت‌های شهدا و ایثارگران شکل گرفت.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: امام راحل و شهدای عزیز، انقلابی بنا نهادند که در جهان بی‌نظیر و امروز دنیا را تحت تأثیر خود قرار داده است، امیدواریم بتوانیم با ادامه راه شهدا از آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی پاسداری کرده و مدیون امام و شهدا نشویم.
تشریح برنامه های بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره) در بنیاد البرز
امیرحسین دانش کهن با گرامی داشت یاد و خاطر بنیان گزار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره) و تسلیت سالروز قیام خونین 15 خرداد با تأکید بر ضرورت نکوداشت ایام ارتحال ملکوتی خضرت امام (ره) و همچنین شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد گفت: امام خمینی (ره) در طول دوران حیات پربرکت خود آن‌چنان تأثیرات بزرگی را در اذهان و افکار عمومی جهان به‌جای گذاشته که تا همیشه از ذهن تاریخ پاک نخواهد شد.
وی در ادامه با تأکید بر لزوم تقویت برنامه‌های مجازی جهت بزرگداشت مراسم ارتحال امام (ره) گفت: با توجه به شرایط به وجود آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا و تأکید بر دستورالعمل‌های ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا محور برنامه‌های اجرایی به‌صورت فرهنگی و مجازی دنبال خواهد شد.
معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: تبلیغات محیطی، ساخت برنامه‌های تلویزیونی جهت پخش در سیمای البرز و همچنین برگزاری مراسم بزرگداشت اولین شهید انقلاب «همت علی ادیبی» شهید مدرسه فیضیه و رونمایی از تندیس یادبود این شهید والامقام در طالقان ازجمله برنامه‌های بنیاد البرز جهت بزرگداشت سی و یکمین سالگرد ارتحال امام راحل و قیام خونین 15 خرداد است که به اجرا درخواهد آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 338329
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور