ادای احترام مسئولان ایلام به مقام شهدا در سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره)
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و جمعی از مسئولان استان به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام پانزدهم خرداد با حضور بر مزار مطهر شهید گمنام به مقام والای شهدا ادای احترام کردند.
ادای احترام مسئولان ایلام به مقام شهدا در سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره)
 
به گزارش «ایثار»، اسدالله تولیده در این مراسم و در گفتگو با ایثار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، با اشاره به اینکه اندیشه‌های حضرت امام خمینی (ره)، ایران را به قدرتی بلامنازع تبدیل کرد، افزود: حضرت امام خمینی (ره) الگویی برای مسئولان و مردم در استکبارستیزی است، از این رو باید بر اساس اندیشه‌ها و ابعاد اجتماعی، دینی و سیاسی شخصیت امام (ره) و سبک زندگی ایشان به جامعه منتقل شود.
وی سیره و شخصیت حضرت امام (ره) را نشأت گرفته از فرهنگ عاشورا دانست و تصریح کرد: امام راحل عظیم الشأن با این روحیه استکبارستیزی و با پشتوانه مردم توانست هیمنه و ابهت طاغوت را بشکند و این پیام را به جهانیان صادر کند که اگر استکبار و حکومت های خودکامه و مستبد در مقابل اتحاد و همبستگی ملت و مردم قرار گیرند محکوم به شکست هستند.
لازم به ذکر است در این آیین محمد نوذری معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام، حجت الاسلام و المسلمین علی محمدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 338390
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور