ایثارگران واجد شرایط خراسان رضوی صاحب مسکن می‌شوند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: به زودی مسکن ایثارگران واجد شرایط تأمین می‌شود.
ایثارگران واجد شرایط خراسان رضوی صاحب مسکن می‌شوند
 
به گزارش «ایثار» حجت الاسلام حسین معصومی در سفر به قوچان به منظور پیگیری مشکلات ایثارگران با فرماندار این شهرستان دیدار و ضمن تسلیت فرا رسیدن سالگرد ارتحال امام راحل و سالروز شهدای قیام خونین 15 خرداد گفت: مهمترین هدف امام خمینی (ره) تشکیل نظام اسلامی و برقراری عدالت اجتماعی بود و اعتقاد داشت مسلمانان باید آزادانه و مستقل در عرصه جهانی زندگی کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با بیان اینکه امام راحل (ره) یک عالم و شخصیتی دینی بودند، ادامه داد: امام راحل از همان آغاز نهضت اسلامی مخالف سیاست های رژیم شاهنشاهی بودند و این مخالفت را همواره به صورت علنی اعلام می کردند و نمی توانستند در قبال تصمیماتی که بر علیه ملت مسلمان ایران گرفته می شد سکوت کنند.
وی با بیان اینکه گره مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران با همدلی مسئولان باز می شود، بیان کرد: متاسفانه برخی از خانواده ایثارگران با گذشت سه دهه از دوران دفاع مقدس همچنان فاقد مسکن هستند.
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان رضوی افزود: بانک اطلاعاتی ایثارگران در بنیاد کامل و دقیق است و مشخص شده است چه تعدادی مسکن، زمین، وام و غیره دریافت کرده اند و چه تعدادی از ایثارگران فاقد این خدمات هستند.
حجت الاسلام معصومی خاطر نشان کرد: با هماهنگی که با فرماندار قوچان انجام شده است، تعدادی از واحدهای در دست احداث این شهرستان در اختیار خانواده های شهدا و ایثارگران ابن شهرستان قرار می گیرد.
در این دیدار فرماندار قوچان نیز تاکید کرد: خدمت به جامعه ایثارگری افتخار است و تا هر جا لازم باشد تمامی امکانات خود را در جهت رفع مشکلات این اسوه های صبر و مقاومت به کار خواهیم گرفت.
رجائی نیا ادامه داد: تعدادی از واحد های مسکونی قوچان آماده تحویل است که بعد از گذراندن مراحل اداری در اختیار ایثارگران واجد شرایط قرار می گیرد.
این جلسه با حضور اسکندر کنارودی معاون توسعه و مدیریت، مهدی طوریان رئیس دفتر مدیرکل و روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی و علی اصغر برهانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران قوچان در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 338451
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور