داخلی صفحه البرز خبر
 
نظام اسلامی مدیون خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۹
معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: نظام اسلامی به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران عزیز مدیون است.
نظام اسلامی مدیون خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز محمدعلی عالیانی در جلسه تخصصی همکاران معاونت تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز که باهدف رفع مشکلات ایثارگران برگزارشده بود با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران گفت: نظام اسلامی به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران عزیز مدیون است و امروز خدا را شاکریم فرصت خدمتگزاری به این عزیزان را به ما عنایت فرموده است.
وی افزود: با عنایت به جایگاه عظیم‌الشأن خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران اتخاذ تدابیر و تمهیدات هر چه بیشتر برای تأمین نیازها و مطالبات این عزیزان ضروری و لازم است.
عالیانی تصریح کرد: بر ما واجب است علاوه بر ارائه خدمت هدفمند، قانونی و تکریم ایثارگران شأن و منزلت این عزیزان را به بهترین نحو مطلوب حفظ کنیم.
معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: با تلاش و کوشش می‌توان خدمتگزار خوبی برای ایثارگران باشیم، امروز با هدفمند شدن سرویس‌دهی خدمات به خانواده معظم شهدا، میزان مراجعات و دشواری‌های مسیرِ حصول مطالبات و انتظارات جامعه ایثارگری کاهش و شاهد تسهیل روند خدمات‌رسانی به این عزیزان هستیم.
 
کد خبر 99/93
انتهای پیام/
کد مطلب: 338598
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور