پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان «سیف‌الدینی راد»
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۳
معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت مرحومه «حاجیه‌خانم بی‌بی جلیله قوامی راد» مادر شهیدان معزز «محمدحسین، محمدحسن و محمد عباس سیف‌الدینی راد» را تسلیت گفت.
پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان «سیف‌الدینی راد»
 
 به گزارش «ایثار»، متن پیام سعید اوحدی به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون
خانواده محترم شهیدان گرانقدر سیف‌الدینی راد
 سلامٌ علیکم
مادران شهدای معزز که فرزندان خویش را درراه ارزش‌های الهی و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی نثار کردند، اسوه‌های شکیبایی و ایثارند که شکوه ایمان و عظمت استواری‌شان برای همیشه در تاریخ این مرزوبوم، ماندگار خواهد ماند.
درگذشت بانوی ماجده و مؤمنه‌ ام الشهدا «حاجیه‌خانم بی‌بی جلیله قوامی راد» مادر گرامی شهیدان معزز «محمدحسین، محمدحسن و محمد عباس سیف‌الدینی راد» را به شما خانواده محترم تسلیت عرض می‌نمایم.
از منظر ادب و ارادت بر ساحت ایمان و مقام صبرشان ادای احترام نموده و از درگاه پروردگار متعال، علو مرتبه ربانی برای آن مرحومه مغفوره و بردباری برای بازماندگان مسألت دارم.
ان شاء الله روح بلند آن بانوی گرانقدر در جوار بارگاه قدسی و همنشین با فرزندان والامقام شهیدشان، مشمول مقام رضا و منزلت ربانی گردد.
سعید اوحدی
معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران

گفتنی است محمدحسن سیف‌الدینی راد در ۳۱ فروردین ۱۳۴۱، محمدحسین در ۲۶ آذر ۱۳۴۲ و محمد عباس دیگر برادر ایشان در ۱۱ بهمن ۱۳۴۴ در شهرستان کرمان متولد شدند و به ترتیب در پنجم مهر ۱۳۶۰ در آبادان، دوم مرداد ۱۳۶۷ در کرمان و یکم فروردین ۱۳۶۳ در طلائیه به مقام عظمای شهادت رسیدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 339614
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور