​نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی:
جانبازان و به ویژه جانبازان شیمیایی سردشت صدمات بسیاری از دشمنان دیده‌اند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۱
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در همایش نفس های سوخته گفت : جانبازان و به ویژه جانبازان شیمیایی سردشت صدمات بسیاری از دشمنان دیده‌اند
جانبازان و به ویژه جانبازان شیمیایی سردشت صدمات بسیاری از دشمنان دیده‌اند
 
 
به گزارش ایثار آذربایجان غربی؛ حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی  در همایش «نفس های سوخته» که به صورت ویدئو کنفرانسی و با حضور وزیر امور خارجه و مقامات بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد، گفت: تلاش دشمنان نظام اسلامی در دنیا بر این است که چهره اسلام را خشن و خونریز معرفی کنند اما در جهان برای همه واضح است که آن‌ها بزرگترین ظلم‌ها را بر مردم ایران روا داشته‌اند.
 
وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا فاجعه و تجلیل از مقاومت و صبوری آسیب دیدگان این حادثه افزود :در هفته حقوق بشر آمریکایی شاهد حوادث تلخی هستیم که نشانه دشمنی آن‌ها با اسلام است.
 
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی ادامه داد :مشخص بودن دیه و جریمه برای کوچکترین صدمه در اسلام نشانه متعالی بودن این دین و دوری آن از خشونت است.

امام جمعه ارومیه ضمن ضمن تجلیل از رشادتهای زنان و مردان رشید سردشت که بی دفاع و مظلومانه مورد حمله وحشیانه و غیر انسانی دشمن گفت :باید مظلومیت مردم و به ویژه مصدومان شیمیایی به تمام جهان منعکس شود و برای احقاق حقوق آن‌ها تلاش شود.
کد مطلب: 341002