گره گشایی از کار ایثارگران یک وظیفه اخلاقی و دینی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گره گشایی از کار جامعه شاهد و ایثارگران را یک وظیفه اخلاقی و دینی دانست و گفت: خدمات رسانی به خلق خدا و البته جامعه ایثارگران، جزو بالاترين مصداق های عمل صالح در فرهنگ اسلامی است.
گره گشایی از کار ایثارگران یک وظیفه اخلاقی و دینی است
 
به گزارش «ایثار»، عطا ناوکی شنبه هفتم تیر ماه در نشست صمیمی با ابراهیم کهوری رییس بانک دی شعبه خلیج فارس، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر اظهار کرد: بانک دی تاکنون توانسته است، رضایت مشتریان به ویژه جامعه ایثارگران را تا حد مطلوبی جلب کند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان با اشاره به اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران، بانک دی را عضوی از خانواده خود می‌داند، ادامه داد: اگر خیر و برکت در کار شما وجود دارد، بی شک به خاطر خدماتی است که خالصانه برای خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان انجام می‌دهید.
وی گره گشایی از کار جامعه شاهد و ایثارگران را یک وظیفه اخلاقی و دینی دانست و گفت: خدمات رسانی به خلق خدا و البته جامعه ایثارگران، جزو بالاترين مصداق‌های عمل صالح در فرهنگ اسلامی بوده است.
ناوکی با بیان اینکه پرداخت تسهیلات مورد نیاز و به موقع، بخش قابل توجهی از مشکلات اقتصادی خانواده‌های شاهد و ایثارگر را رفع می‌کند، تأکید کرد: حل مسائل اقتصادی به وجود آمده در زمان شیوع ویروس کرونا نیازمند تعامل و همدلی مسئولان است.
گفتنی است؛ استان ‌هرمزگان بیش از یک هزار و ۵۰۰ شهید، دو هزار و ۸۶۱ جانباز و ۳۴۱ آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 341146
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور