پدران و مادران مکرم شهدا در صبر و مقاومت بی‌نظیر هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با اشاره به اینکه پدران و مادران مکرم شهدا در صبر و مقاومت بی‌نظیر هستند، اظهار داشت: والدین معظم شهدا مظهر صدق و صفا و اخلاص و الگوی واقعی در تمامی عرصه‌ها هستند.
پدران و مادران مکرم شهدا در صبر و مقاومت بی‌نظیر هستند
 
به گزارش «ایثار»، هدات مظلومی در دیدار با والدین صبور شهیدان گرانقدر «سید کاظم، سید مهدی و سید جعفر حجازی»، با بیان اینکه والدین شهدا بهترین بندگان مخلص خدا هستند، گفت: به برکت خون‌های پاک عزیزان آنان، درخت تنومند انقلاب اسلامی ایران بارور شده است.
مظلومی با اشاره به اینکه پدران و مادران مکرم شهدا در صبر و مقاومت بی‌نظیر هستند، اظهار داشت: والدین معظم شهدا مظهر صدق و صفا و اخلاص و الگوی واقعی در تمامی عرصه‌ها هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با بیان اینکه والدین شهیدان معظم حجازی سه فرزند برومند خود را تقدیم نظام و انقلاب کردند تا ارزش‌های انسانی در کشور حاکم شود، عنوان کرد: سپاسگزاری و تعظیم از پدران و مادران معزز شهدا، بزرگترین عبادت محسوب می‌شود.
مظلومی با بیان اینکه شهدا گنج‌های گرانبهایی هستند که در هیچ دوره‌ای از تاریخ یافت نمی‌شوند، گفت: امروز خاطرات والدین عزیز شهدا باید حفظ و ماندگار شده تا به آیندگان منتقل شود.
شهید گرانقدر سید جعفر حجازی متولد سال ۱۳۴۵ بود و در سال ۱۳۶۵ در مهران به شهادت رسید. شهید معزز سید کاظم حجازی متولد ۱۳۴۳ بود و در سال ۱۳۶۰ در گیلانغرب به شهادت رسید و شهید والامقام سید مهدی حجازی متولد ۱۳۴۱ بود که در سال ۱۳۶۴ در هورالعظیم به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
همچنین به مناسبت هفتم تیر سالروز شهادت مظلومانه دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران امام و رهبری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران با خانواده شهید گرانقدر حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین اکبری از شهدای عزیز هفتم تیر سال ۶۰ دیدار و از همسر معزز این شهید والامقام دیدار و از وی تجلیل و تکریم به عمل آوردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از آن با خانواده محترم شهید مدافع حرم سعید کمالی دیدار کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 341154
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور