تکریم ایثارگران اولویت بنیاد است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۳
مدیرکل بنیاد البرز بیان کرد: تکریم و حفظ منزلت ایثارگران بیش از هر کار دیگری اولویت دارد و ما باید با تمام توان در راستای خدمت‌رسانی و حفظ عزت و کرامت این عزیزان تلاش کنیم.
تکریم ایثارگران اولویت بنیاد است
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان صبح امروز ۸ تیرماه در نشست شورای معاونین بنیاد استان البرز گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران آن‌قدر بزرگوار و عظیم الشأن هستند که نیازی به خدمات ما ندارند، لذا امروز تکریم و حفظ منزلت این عزیزان بیش از هر کار دیگری اولویت دارد و ما باید با تمام توان در راستای خدمت‌رسانی و حفظ عزت و کرامت این عزیزان تلاش کنیم.
وی تصریح کرد: گذشتن از بهترین دارایی‌های هر انسانی کار راحتی نیست و این مهم در ادوار مختلف ثابت‌ شده است از زمان صدر اسلام تا به امروز، لذا ایثارگران برای ارزش‌های اسلام و انقلاب تمام هستی خود را فدا کردند و امروز باعزت تمام در جامعه و در بین ما زندگی می‌کنند، حفظ عزت و کرامت خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران کمترین کاری است که می‌توان انجام داد.
مدیرکل بنیاد البرز افزود: اگر پایه‌های انقلاب ما بسیار محکم و استوار است نتیجه جان‌فشانی، فداکاری شهدا، جانبازان، آزادگان و پس از آنها خانواده‌هایشان است. پس امروز کاری نباید کاری انجام دهیم که دچار پشیمانی شویم، باید از اندک فرصتی که داریم بهره کافی را برده و بهترین خدمات را به ایثارگران ارائه کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 341194
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور