داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
مدیرکل بنیاد هرمزگان:
ایثارگران چشم بیدار تاریخ هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: شهدا و جانبازان در تمام لحظات، چشم بیدار تاریخ هستند و این حس معنوی را یک قلب روشن و پاک درک می کند.
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عطا ناوکی یکشنبه هشتم تیر در سفر خود به شهرستان بندر لنگه از خانواده شهید «علی کمالی زاده»؛ جانبازان 70 درصد «نجم نصاری» و «نجیبه آل سادات» تجلیل کرد و اظهار داشت: همنشینی و دیدار با انسان هایی که مظهر نجابت، ایثار، عزت و سربلندی هستند، باعث آرامش روحی و جسمی می شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان با بیان اینکه ایمان قوی، مقاومت و شجاعت ایثارگران دشمن را مأیوس کرده است، افزود: خداوند متعال همه ما را در دنیا آزمایش می کند که خانواده های شهدا، جانبازان و آزادگان با صبر و ایستادگی خود در این آزمون پیروز شده اند.
وی شهادت را حیات مجدد دانست و ادامه داد: شهدا آگاهانه و به خاطر آرمان های بزرگ دینی حماسه آفریدند، بی شک حیات شهیدان و زنده بودن آنان سعادتی است که همه مؤمنان از آن بهره مند می شوند.
ناوکی با اشاره به اینکه جانبازان بدون هیچ چشم داشتی با خدا معامله کرده اند، گفت: جراحات ناشی از جنگ آنها را از پا در نیاورده، چون با صبر و استقامت خود به خدا توکل دارند.
وی ضمن بیان اینکه خانواده شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس الگوی برجسته جامعه به شمار می آیند، اظهار کرد: شهدا و جانبازان در تمام لحظات، چشم بیدار تاریخ هستند و این حس معنوی را یک قلب روشن و پاک درک می کند.
گفتنی است؛ شهید علی کمالی زاده چهارم شهریور 1347 در شهرستان بندر لنگه دیده به جهان گشود، 20 فروردین 1362 در زبیدات عراق به آرزوی قلبی خود رسید و شربت شهادت نوشید.
انتهای پیام/الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان
 
 
کلمات کليدی: ایثار هرمزگان، بندر لنگه، جانبازان70 درصد، خانواده شهید، تجلیل، هرمزگان
کد مطلب: 341241