رفع مشکلات ایثارگران در اولویت بنیاد ایلام قرار دارد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۸
مدیرکل بنیاد ایلام به موضوع درمان و سلامت ایثارگران پرداخت و تصریح کرد: با توجه به اینکه درمان یکی از مهمترین دغدغه‌های جامعه ایثارگری است، رفع مشکلات این قشر عزیز در این حوزه بصورت ویژه در اولویت بنیاد ایلام قرار دارد.
رفع مشکلات ایثارگران در اولویت بنیاد ایلام قرار دارد
 
به گزارش «ایثار»، اسدالله تولیده روز یکشنبه ۸ تیرماه در نشست با قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام به افزایش خدمات غیر حضوری بنیاد در ایام شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: از بدو شیوع کرونا، تمهیدات لازم در جهت پیشگیری از شیوع این ویروس نظیر اجرای پروتکل‌های بهداشتی، رعایت فاصله گذاری در محیط اداری و ارائه خدمات غیر حضوری در دستور کار بنیاد ایلام قرار گرفت.
وی با تأکید بر لزوم پیگیری درخواست‌های غیر حضوری مردم توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی، افزود: سامانه ارتباط تلفنی ۱۶۱۶ بنیاد، سامانه خدمات الکترونیک ایثار، سامانه ارتباط مردم و دولت (سامد) و پیگیری ویژه درخواست‌ها، از جمله مهمترین اقداماتی است که در طول این ایام تاثیر بسزایی در کاهش تردد و مراجعه جامعه ارزشمند ایثارگری به بنیاد داشته است.
تولیده ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را وظیفه ذاتی بنیاد برشمرد و گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر امکان برگزاری مراسمات و یادواره‌های حضوری و تجمعی وجود ندارد، از این رو ویژه برنامه‌های گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بصورت مجازی در نقاط مختلف استان برگزار شد.
وی در ادامه به موضوع درمان و سلامت ایثارگران پرداخت و تصریح کرد: با توجه به اینکه درمان یکی از مهمترین دغدغه‌های جامعه ایثارگری است، رفع مشکلات این قشر عزیز در این حوزه بصورت ویژه در اولویت بنیاد ایلام قرار دارد و با پیگیری‌های به عمل آمده در این خصوص در حال حاضر مطالبات بسیاری از مراکز درمانی طرف قرارداد پرداخت شده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 341267
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور