ایمان قوی، مقاومت و شجاعت ایثارگران دشمن را مأیوس کرد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۵
مدیرکل بنیاد هرمزگان با بیان اینکه ایمان قوی، مقاومت و شجاعت ایثارگران دشمن را مأیوس کرد، گفت: خداوند متعال همه ما را در دنیا آزمایش می‌کند و خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان با صبر و ایستادگی خود در این آزمون پیروز شدند.
ایمان قوی، مقاومت و شجاعت ایثارگران دشمن را مأیوس کرد
 
به گزارش «ایثار»، عطا ناوکی یکشنبه هشتم تیر در سفر خود به شهرستان بندر لنگه از خانواده شهید «علی کمالی زاده»؛ جانبازان ۷۰ درصد «نجم نصاری» و «نجیبه آل سادات» تجلیل کرد و اظهار داشت: همنشینی و دیدار با انسان‌هایی که مظهر نجابت، ایثار، عزت و سربلندی هستند، باعث آرامش روحی و جسمی می‌شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان با بیان اینکه ایمان قوی، مقاومت و شجاعت ایثارگران دشمن را مأیوس کرده است، گفت: خداوند متعال همه ما را در دنیا آزمایش می‌کند و خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان با صبر و ایستادگی خود در این آزمون پیروز شده‌اند.
وی شهادت را حیات مجدد دانست و ادامه داد: شهدا آگاهانه و به خاطر آرمان‌های بزرگ حماسه آفریدند. بی‌شک حیات شهیدان و زنده بودن آنان سعادتی است که همه مؤمنان از آن بهره‌مند می‌شوند.
ناوکی با اشاره به اینکه جانبازان بدون هیچ چشم داشتی با خدا معامله کرده‌اند، گفت: جراحات ناشی از جنگ آنها را از پا در نیاورده، چون با صبر و استقامت خود به خدا توکل دارند.
وی ضمن بیان اینکه خانواده‌های معظم شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس الگوی برجسته جامعه به شمار می‌آیند، اظهار کرد: شهدا و جانبازان در تمام لحظات، چشم بیدار تاریخ هستند و این حس معنوی را یک قلب روشن و پاک درک می‌کند.
گفتنی است شهید علی کمالی زاده چهارم شهریور ۱۳۴۷ در شهرستان بندر لنگه دیده به جهان گشود و ۲۰ فروردین ۱۳۶۲ در زبیدات عراق به آرزوی قلبی خود رسید و شربت شهادت را نوشید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 341273
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور