ایسنا
ساماندهی ۱۰۰۰تابلوی شهدای کهگیلویه و بویراحمد/ زیارت مجازی گلزار شهداء
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال باید ۱۰۰۰ تابلوی شهید این استان شاماندهی شوند.
 
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال باید ۱۰۰۰ تابلوی شهید این استان شاماندهی شوند.
سید منصور موسوی روز دوشنبه نهم تیرماه در نشست شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت استان افزود: مابقی تابلاو شهدای استان سال آینده ساماندهی می شوند.
وی اظهارکرد: برای ساماندهی تابلوهای شهدای استان طی سال جاری به ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز داریم که پس از تامین اعتبار از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی سفارش ساخت داده می شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: وصایای شهدا مطالعه و براساس موضوع طبقه بندی شده اند تا در صدا و سیما، نمازجمعه، رسانه ها، مدارس و دانشگاه‌ها استفاده و بیان شود.این مهم در راستای بیانیه گام دوم انقلاب و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
موسوی تصریح کرد: رسانه ها و صدا و سیما در راستای معرفی شهدای استان گام بردارند.
وی ادامه داد: روز شمار شهادت شهدای استان در حال تهیه است و در این زمینه تفاهم نامه ای بین صدا و سیما و بنیاد شهید منعقد شد.
به گزارش ایسنا، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: با توجه به بیماری کروناویروس زیارت مجازی گلزار شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد جهت پیشگیری از این بیماری راه اندازی می شود که برای این برنامه نیازمند ۵۰ میلیون تومان هستیم.
انتهای پیام
کد مطلب: 341350