استفاده از ظرفیت دستگاه‌های اجرایی برای خدمت به ایثارگران ضروری است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: کارکنان بنیاد باید از ظرفیت‌های دستگاه‌های اجرایی در جهت انجام امور ترویجی، تبلیغی و حمایتی استفاده بهینه کنند تا بتوانند در خدمات‌دهی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نتایج مطلوبی دست یابند.
استفاده از ظرفیت دستگاه‌های اجرایی برای خدمت به ایثارگران ضروری است
 
به گزارش «ایثار»، غلامرضا حقایق‌پور با حضور در بنیاد شهرستان آبیک در جمع کارکنان گفت: کارکنان بنیاد باید از ظرفیت‌های دستگاه‌های اجرایی در جهت انجام امور ترویجی، تبلیغی و حمایتی استفاده بهینه کنند تا بتوانند در خدمات‌دهی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نتایج مطلوبی دست یابند.
وی ضمن تجلیل از زحمات کارکنان بنیاد در خدمات‌رسانی به ایثارگران و پیگیری جهت رفع مشکلات آنها بیان کرد: عملکرد این نهاد در سطح استان قزوین جزو دستگاه‌های برتر بوده که این مهم ماحصل تلاش‌های کارمندان است و ما قدردان شما عزیزان هستیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین افزود: فعالیت‌های بنیاد در خدمات‌دهی به ایثارگران مطلوب بوده ولی در خصوص ارایه گزارش آماری فعالیت‌ها دچار مشکل است که باید برنامه‌ریزی‌های لازم جهت رفع این مشکل صورت گیرد.
وی ادامه داد: این برنامه‌ریزی با همت و تلاش کارکنان بنیاد حاصل خواهد شد به همین دلیل شما عزیزان باید با همفکری و هم‌اندیشی یکدیگر اقدامات لازم را در این راستا انجام دهید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 341493
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور