محمدیان رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان طبس :
دیدار امام جمعه و فرماندار با خانواده شهدا شهر عشق آباد طبس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۹
حسن محمدیان: به مناسبت دهه نورانی کرامت با حضور در منزل والدین شهید محمد علیپور از شهدای دوران دفاع مقدس دیدار به عمل آمد.
دیدار امام جمعه و فرماندار با خانواده شهدا شهر عشق آباد طبس
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ،حسن محمدیان رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان طبس گفت: در راستای تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران و به مناسبت دهه نورانی کرامت امام جمعه ،فرماندار ،بخشدار و رئیس بنیاد با حضور در منزل والدین شهید محمد علیپور از شهدای دوران دفاع مقدس دیدار نمودند .
محمدیان در این دیدار ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهدا و تبریک ایام فرخنده و نورانی دهه کرامت با بیان اینکه خانواده شهدا چشم و چراغ جامعه هستند یادآور شد: ایران اسلامی هر چه دارد از برکت خون شهدا یی است که در طول دوران دفاع مقدس جانانه ایستادگی کردند و اجازه تجاوز به خاک وطن به دشمنان خود ندادند و با اهدای خون خود به تمام آزادمردان جهان درس عزت و سعادتمندی آموختند و هرانسانی که خواهان سعادت دنیا و آخرت باشد باید با الگوگیری از این عزیزان مسیر زندگی خود را طی نماید .
 شهید محمد علیپور از شهدای دوران دفاع مقدس با عضویت بسیجی می باشد که در تاریخ 62/3/18 به جبهه حق علیه باطل اعزام و سراجام پس از 5ماه نبرد جانانه با ارتش رژیم بعث عراق بتاریخ 62/8/29 درعملیات والفجر 4 مفقود الاثر گردید که پیکر پاک شهید پس از 8 سال شناسایی در شهر عشق آباد تشییع و در گلزار شهدای این شهر آرام گرفت.
                            روحش شاد و یادش گرامی باد .

گزیده ای از وصیت نامه شهید :
هرگز دشمنان اسلام بین شما تفرقه نیندازند شما را از روحانیت متعهد جدا نکنند .اگر این کار را کردند آن روز اولین روز بدبختی مسلمانان است و روز جشن ابرقدرتها خواهد بود .
گفتنی است، شهرستان طبس در فاصله 300کیلومتری مرکز استان واقع که افتخار 221شهید ،512جانباز و 23 آزاده سرافراز تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران نموده است .
کد مطلب: 341635
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور