رعایت نظم اداری سرلوحه امور در بنیاد است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در نشست کمیته نیروی انسانی توجه بیشتر به رعایت نظم و انضباط اداری و اجرای دقیق آیین‌نامه‌های انضباطی را به عنوان سرلوحه امور بیان کرد.
رعایت نظم اداری سرلوحه امور در بنیاد است
 
به گزارش «ایثار»، عباس پورحسن در نشست کمیته نیروی انسانی بنیاد با حائز اهمیت دانستن رعایت نظم و اصل برنامه‌ریزی به‌ عنوان مهارت و وظیفه نیروی انسانی برای عملیاتی شدن اهداف سازمان خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی شامل پیش‌بینی عملیات‌های سازمان، تعیین روش‌ها، مسیرهای دستیابی و اجرای آنها به منظور دستیابی به اهداف اصلی سازمان است.
وی تصریح کرد: شناخت و تعریف اهداف خرد و کلان مجموعه و تعهد اخلاقی نسبت به اجرای دقیق مسئولیت‌های محوله جلوه یک همکار نمونه و موفق را به منصه ظهور می‌رساند.
مدیرکل بنیاد آذربایجان‌شرقی با تأکید بر پنج اصل مهم در دستیابی به شرایط مطلوب و ایده‌آل اظهار کرد: پنج اصل ساماندهی، نظم و ترتیب، پاکیزه‌سازی، استانداردسازی و انضباط در محیط کار موجب افزایش کیفیت و کمیت خدمات‌رسانی خواهد بود.
وی افزود: اين پنج اصل از چهار رويه اجرايی و يک تعهد تشکيل شده است. يعنی چهار اصل اول رویه‌هایی را برای ايجاد وضع مطلوب پيش‌بينی می‌کند و اصل آخر تأکيد بر حفظ و بهبود وضع مطلوب دارد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 341659