داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان:
مقاومت و شجاعت ایثارگران دشمن را مأیوس کرده است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۸
بندرعباس - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان گفت: ایمان قوی، مقاومت و شجاعت ایثارگران دشمن را مأیوس کرده است.
مقاومت و شجاعت ایثارگران دشمن را مأیوس کرده است
 
کد خبر 4961223 // 10 تیرماه 1399

به گزارش خبرگزاری مهر، عطا ناوکی در سفر خود به شهرستان بندر لنگه از خانواده شهید «علی کمالی زاده»؛ جانبازان ۷۰ درصد «نجم نصاری» و «نجیبه آل سادات» تجلیل کرد و اظهار داشت: همنشینی و دیدار با انسان‌هایی که مظهر نجابت، ایثار، عزت و سربلندی هستند، باعث آرامش روحی و جسمی می‌شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان با بیان اینکه ایمان قوی، مقاومت و شجاعت ایثارگران دشمن را مأیوس کرده است، افزود: خداوند متعال همه ما را در دنیا آزمایش می‌کند که خانواده‌های شهدا، جانبازان و آزادگان با صبر و ایستادگی خود در این آزمون پیروز شده اند.
وی شهادت را حیات مجدد دانست و ادامه داد: شهدا آگاهانه و به خاطر آرمان‌های بزرگ دینی حماسه آفریدند، بی شک حیات شهیدان و زنده بودن آنان سعادتی است که همه مؤمنان از آن بهره مند می‌شوند.
ناوکی با اشاره به اینکه جانبازان بدون هیچ چشم داشتی با خدا معامله کرده اند، گفت: جراحات ناشی از جنگ آنها را از پا در نیاورده، چون با صبر و استقامت خود به خدا توکل دارند.
وی ضمن بیان اینکه خانواده شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس الگوی برجسته جامعه به شمار می آیند، اظهار کرد: شهدا و جانبازان در تمام لحظات، چشم بیدار تاریخ هستند و این حس معنوی را یک قلب روشن و پاک درک می‌کند.
شهید علی کمالی زاده چهارم شهریور ۱۳۴۷ در شهرستان بندر لنگه دیده به جهان گشود، ۲۰ فروردین ۱۳۶۲ در زبیدات عراق به آرزوی قلبی خود رسید و شربت شهادت نوشید.
 
 
کد مطلب: 341798