آستان قدس رضوی پذیرای خانواده های معظم شهدا و ایثارگران
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۲۷
در نشست مشترک بین نماینده آستان قدس رضوی و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه در مورد نحوه پذیرایی و خدمت رسانی به ایثارگران بحث و تبادل نظر شد.
آستان قدس رضوی پذیرای خانواده های معظم شهدا و ایثارگران
 
 به گزارش ایثار"بمنظور بهرمندی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از خدمات آستان قدس رضوی  جلسه ای با حضور غلامرضا نیکدل رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دکتر رضا سراج مسئول و نماینده آستان قدس رضوی در شهرستان فیروزکوه برگزار و  در خصوص چگونگی بررسی راهکارهای خدمات رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تصمیم گیری شد.
در ابتدای جلسه رضاسراج با تشکر از همکاری خوب بنیاد شهید با آستان رضوی گفت: هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود ناکافی است و خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان وآزادگان که در راه خدا از جان خویش خالصانه گذشتند افتخاری است که نصیبت خادمین این عزیزان در آستان مقدس رضوی شده است.
وی ادامه داد: تلاش ما براین است تا حدودی از مشکلات این قشر معظم کاسته شود.
 در این نشست  غلامرضا نیکدل با تبریک ولادت حضرت امام رضا (ع) گفت: آن چیزی دارای ارزش و ماندگاری است که در راه خدا و برای خدا شکل گیرد.  چراکه در این راستا هر چه انجام کاری برای خدا سخت تر و نیت خالص تر باشد ارزش و اثر آن بیشتر است. بنابراین هر گونه اهتمام و تلاش در راه خدا مصداق جهاد فی سبیل الله است.
وی در پایان ضمن قدر دانی از مسئولان آستان قدس رضوی ،خواستار تعامل بیشتر در جهت خدمت رسانی به ایثارگران را خواستار شد. 
کد مطلب: 341816