امیر سرتیپ پوردستان :
شهدا با درک صحیح از شرایط ایران اسلامی پا در میدان دفاع از انقلاب گذاشتند
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۲۸
امیر سرتیپ پور دستان رئیس مرکز تحقیقات و مطالعات راهبردی ارتش به اتفاق مسئولان شهرستان پاکدشت با حضور در منزل شهید محمد رضا هاشمی خواه از شهدای حادثه ناوچه کنارک ضمن تجلیل از ایشان گفت:شهدا با درک صحیح از شرایط ایران اسلامی پا در میدان دفاع از انقلاب گذاشتند.
شهدا با درک صحیح از شرایط ایران اسلامی پا در میدان دفاع از انقلاب گذاشتند
 
به گزارش ایثار" سرتیپ احمد رضا پور دستان،حجت الاسلام لزومی امام جمعه پاکدشت،هادی تمهیدی فرماندار ، سرهنگ امجدی فرمانده سپاه ،سرهنگ خنجری فرمانده نیروی انتظامی  و کادری سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران و دیگر مسئولین شهرستان پاکدشت   با خانواده شهیدوالامقام  محمد رضا هاشمی خواه از شهدای ناوچه  کنارک دیدار کردند.
 امیر سرتیپ پوردستان رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی در این دیدار با تقدیر از ایثار و از خودگذشتگی خانواده معظم شهدا، عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی را مرهون خون این عزیزان و ایثار خانواده معظم آنان دانست و گفت: شهدا با درک صحیح از شرایط ایران اسلامی، پای در میدان دفاع از ارزش‌های انقلاب گذاشته و تا پای جان، بر سر عهدی که با خدای خود بستند، ایستادگی کردند و در این مسیر جاودانه شدند.
وی خطاب به خانواده شهدا اظهار کرد: فرزندان شما در دوران حیات با رشادت و از خودگذشتگی و در هنگام شهادت با خون خود، خدمات ارزشمندی را برای اسلام و ایران اسلامی انجام دادند و سند افتخاری برای کشور محسوب می‌شوند.
پوردستان افزود: رشادت  و فداکاری شهیدان، نظام مقدس جمهوری اسلامی را از چنان اقتدار و صلابتی برخوردار کرده که هیچ ابرقدرتی یارای مقابله با آن را ندارد.
گفتنی است شهید محمد رضا هاشمی خواه متولد شهریور ماه ۱۳۷۸ بود که در حادثه ناوچه کنارک در اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ به فیض شهادت نائل شد. 
کد مطلب: 341817